top of page
Search
  • Writer's pictureMarius Ødegaard

Viderefører samarbeidet med Family Sports Club!


Det er med glede vi fortsetter det gode samarbeidet som vi har hatt med Family Sports Club. Avtalen gir rabattert pris på medlemskapet ALL IN IDRETT til klubbens utøvere og lagledere. - Tren på alle Family-sentre i Norge med tilgang til alle fasiliteter inkludert gruppetimer. - Digitalt medlemskort og lokale fordeler (PT konsultasjon ved oppstart + Inbody Kroppsanalyse) - Family Frisk medlemskap med ubegrenset tilgang til video-konsultasjon med lege og 8 video-konsultasjoner med psykologer via FSC.

Ønsker du å benytte deg av klubbens gode treningsavtale kan du ta kontakt med markedssjef Marius Ødegaard på marius@herd.no For å benytte deg av tilbudet ALL IN IDRETT gjennom Herd kan du fylle ut skjemaet under: https://docs.google.com/forms/d/1rs5Ewn2wT4V07u247otAQn0f5tjb_GASLckIuVhdbaM/edit

19 views0 comments

Recent Posts

See All

Comments


bottom of page